Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie całego kraju. Współpraca może obejmować wszystkie produkty i usługi niezbędne do uruchomienia i serwisowania systemu informatycznego, lub tylko wybrane elementy. Najszersza oferta, skierowana do nowych aptek i salonów medycznych, oczekujących kompleksowego podejścia, obejmuje:

Jeżeli właściciel salonu lub apteki potrafi i chce zabezpieczyć infrastrukturę informatyczną  (sprzęt komputerowy, sieć, internet) we własnym zakresie, w miejscu "pod klucz" oferujemy usługę obejmującą: instalację programu na wszystkich stanowiskach sieci komputerowej oraz gruntowne przeszkolenie personelu. W takiej sytuacji współpraca po uruchomieniu programu obejmuje zwykle tylko "telepomoc".

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Szczegółowy zakres produktów i usług zależy od wielu czynników - czy firma już działa, czy jest nowa, czy i jeśli tak, to jaki posiada sprzęt komputerowy, jaka jest liczba personelu. Przede wszystkim, jakie są preferencje kupującego i jego zaangażowanie w przedsięwzięcie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! 605 785 910

lub wypełnij formularz!

Oddzwonimy by porozmawiać o szczegółach!

 

Zaufali Nam między innymi:

Połączenie z serwisem

W celu udostępnienia komputera serwisowi Infofarm kliknij na odpowiednią ikonkę:
Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (XP, Vista, 7)
Komputery z systemem WIndows XP, Vista, 7

 

Kliknij i połącz się z serwisem Infofarm (Windows 8, 10)
Komputery z systemem WIndows 8, 10

Copyright © Infofarm

Serwis internetowy Infofarm korzysta z plików cookies (ciasteczek). Aby dowiedzieć się więcej o ich użyciu w tym serwisie zobacz naszą politykę prywatności.

  Korzystając ze strony wyrażam zgodę na użycie ciasteczek.